פרויקט עשה זאת בעצמך חתונה: כרטיסי ליווי לנושא החתונה שלך

0 Comments

אם אתם מחפשים פרויקט יצירה מהנה לחתונה שלכם, זה יכול להיות נהדר להכין כרטיסי ליווי משלכם. זהו פרויקט שבאמת יאפשר לצד היצירתי שלך להשתולל, אך הוא גם פרויקט “בטוח” בעצמך, בניגוד לעבודות הגדולות כגון הכנת עוגת כלה או שמלת כלה משלך. כרטיסי ליווי מותאמים אישית הם גם דרך נהדרת להביא את נושא החתונה שלך לקבלת הפנים שלך. קבל השראה מהרעיונות המסודרים האלה לכרטיסי ליווי חתונות עשה זאת בעצמך.

כלות מוצאות דרכים רבות להחיות את נושאי החתונה שלהן, והכנת כרטיסי ליווי ייחודיים היא תוספת נהדרת לרשימה שלך. תאר לעצמך שעשית חתונה על החוף. אתה תלך במורד המעבר אל להקת תופים מפלדה, והשושבינות שלך יענדו תכשיטי שושבינה של כוכבי ים קריסטל. כרטיסי הליווי המושלמים לברך את האורחים שלך כשהם נכנסים לקבלה שלך צריכים להמשיך עם אווירת החוף. פרויקט קל מאוד הוא לכתוב שמות ומספרי טבלאות על דולרים חולים ולקנן אותם במצע של חול בקופסה רדודה. זה לא יכול להיות פשוט יותר, אבל זה באמת ישפר את נושא החוף שלך בצורה שכרטיסי אוהל לבנים פשוטים לא יכלו.

מוטיבים ימיים הם תמיד פופולריים לחתונות, ומתאימים את עצמם בקלות לכרטיסי ליווי עשה זאת בעצמך. רעיון חגיגי מאוד הוא להכין דגלים ימיים קטנים ולשים את השם של כל אורח על אחד מהם. זה ייראה מאוד מגניב להשתמש במגוון של בדים מעוצבים המעוטרים בעיצובים כמו פסים, כוכבים, עוגנים וכו’. תלו חתיכת חבל כבדה בין שני עצים או בפינה של חדר קבלת הפנים, והצמדו אליו כל “דגל”. דגלת הדגלים תוסיף פרט ימי חגיגי מאוד למקום קבלת הפנים שלכם, והאורחים שלכם בטוח יעריכו את היצירתיות שלכם.

עורכים חתונה בגן? יש כמה אפשרויות מענגות עבור כרטיסי ליווי עשה זאת בעצמך בנושא החתונה שלך. רעיון חמוד מאוד הוא לשתול פרחים בעציצי קרמיקה זעירים מזוגגים לשימוש עבור כרטיסי השולחן. כדי להוסיף את השמות ומספרי הטבלה, יש כמה אפשרויות טובות. האחת היא לרשום את השמות על יתדות מתכת לגינה המיועדות לתיוג צמחים בגינה. רעיון נוסף הוא לכתוב שמות על גבי נייר או בד ולצרף אותם לסירים. רעיון שלישי הוא לצבוע את סירי הקרמיקה בצבע לוח גיר ולכתוב ישירות על הסירים עם גיר. בחרו צמח שמתאים לסגנון הכללי של החתונה שלכם. רעיונות טובים כוללים עשבי תיבול, אמנון וסוקולנטים.

חתונות בנושא עלי סתיו פופולריות מאוד בסתיו. אם חתונת החלומות שלך כוללת שושבינות בשמלות כתומות העונדות תכשיטי שושבינה עלי קריסטל, עוגת חתונה בעיצוב עלים נופלים, וילדת פרחים זורקת עלים במקום עלי כותרת, זה המוטיב המושלם לנישואין שלך. פרויקט כרטיס ליווי פנטסטי עשה זאת בעצמך עבור חתונת עלי שלכת הוא ליצור עץ מענפי Manzanita לתלות בכניסה לחלל קבלת הפנים שלך. תלו ממנו עלים עם השמות ומספרי הטבלה עליהם. ניתן להשתמש בעלי נייר, צורות עלים חתוכות בלייזר מעץ, עלי בד או עלי אלון אמיתיים משומרים. עץ קלפי השולחן שלך יקבל קבלת פנים חמה לחתונת הסתיו שלך.

נערות ליווי בתל אביב עוד המון רעיונות נהדרים לפרויקטים של כרטיסי ליווי בעצמך. יש גלגלונים או פרחים סרוגים לחתונה הגחמנית, סלעי נהר חלקים לקבלת הפנים בזן ארצי, ועגורי אוריגמי לחגיגת מזרח פוגש מערב. בכל עיצוב שתבחר, כולם יאהבו את כרטיסי הליווי לחתונה המיוחדים שלך.

Leave a Reply

Your email address will not be published.